Zdjęcie produktu Ibuprom Max Sprint

Ibuprom Max Sprint 400 mg, kapsułki miękkie, 10 szt

Ibuprom Max Sprint (400 mg ibuprofenu). Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Ibuprofen, aktywny składnik Ibupromu Max Sprint, stosowany jest także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. 

9,19

Kategorie:
Przeciwbólowe » Ból głowy
Przeciwbólowe » Ból zęba
Przeciwbólowe » Bóle menstruacyjne
Przeziębienie i grypa » Gorączka » Kapsułki

Tagi:
nerwobóle, przeziębienie, grypa, ból głowy, us pharmacia, lek przeciwbólowy, bóle mięśniowe, bóle mięśni, ból brzucha, migrena, gorączka, lek przeciwzapalny, ból zęba, usp zdrowie, ibuprofen

Produkt stosowany w przypadku występowania:

  • bólów różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, bóle kostne i stawowe),
  • bolesnych miesiączek,
  • gorączki (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalnie.


Działania niepożądane
Niezbyt często: niestrawność, ból brzucha, nudności, ból głowy, pokrzywka, świąd.
Rzadko: biegunka, wzdęcia, zaparcia, wymioty, zapalenie błony śluzowej żołądka, zawroty głowy, bezsenność, pobudzenie, drażliwość i uczucie zmęczenia, obrzęki.
 
Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie powinien wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów: z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego oraz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ); u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki, obrzęku naczynioruchowego lub astmy oskrzelowej; z czynną lub nawracającą w wywiadzie chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem (dwa lub więcej niezależne epizody potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienia); krwawienie lub perforacja w obrębie przewodu pokarmowego w wywiadzie związane z wcześniejszym leczeniem NLPZ; z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca; przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych); ze skazą krwotoczną; w III trymestrze ciąży.

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: W doraźnym leczeniu: 1 kapsułka doustnie co 4 godziny

Nie należy stosować więcej niż 3 kapsułki w ciągu doby. Kapsułek nie należy rozgryzać. 

Ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze, w tym: potasu wodorotlenek, sorbitol ciekły, częściowo uwodniony.

Podobne produkty do Ibuprom Max Sprint, 400 mg, kaps.miękkie, 10 szt

Kupujący Ibuprom Max Sprint, 400 mg, kaps.miękkie, 10 szt
Kupowali również